BUTTON

دکمه

تولید و طراحی پنل‌های احضار آسانسور

خرید دکمه آسانسور؛ با کیفیت و تنوع بالا

در دهه‌های اخیر با توجه به احداث ساختمان‌های چندین طبقه و برج‌های تجاری و اداری، همچنین هتل‌ها و... ضرورت استفاده از آسانسور بیش از گذشته احساس می‌شود. در واقع سبک زندگی ما به‌گونه‌ای تغییر کرده که آسانسور‌ها به بخش جدایی‌ناپذیر آن تبدیل شده‌اند. این وسیله پرکاربرد، از اجزای مختلف تشکیل شده که هر کدام وظیفه خاصی را نیز بر عهده دارند. در این بین می‌توان به یکی از جزئی‌ترین بخش‌ها و در عین حال از مهم‌ترین آن‌ها، یعنی دکمه آسانسور اشاره کرد. پنل کلید شستی آسانسور به‌عنوان رابط بین کاربر و کابین عمل کرده و شامل دکمه‌های بسیاری می‌شود. البته بسته به این که این پنل‌ها داخل کابین قرار گرفته یا در کنار درب آسانسور، کلیدهای آن‌ها کاربرد‌های متفاوتی دارند.

نحوه عملکرد کلید شستی آسانسور چگونه است؟

کابین بخشی از آسانسور است که افراد، بیشترین ارتباط را با آن داشته و قطعات مختلفی در آن قرار دارد. یکی از این قطعات پرکاربرد، پنل داخل کابین بوده که دکمه شستی آسانسور به صورتی لمسی یا فشاری با کاربرد‌های متفاوت بر روی آن تعبیه شده است. همچنین در بخش بیرونی آن و در طبقات نیز دکمه‌هایی به‌عنوان کلید احضار آسانسور قرار گرفته‌اند که عملکرد خاص خود را دارند. به طور کلی، کاربر با لمس‌کردن یا فشردن هر کدام از این کلید‌ها، درخواستی را برای تابلو فرمان آسانسور ارسال می‌کند. این دستور پس از پردازش توسط سیستم، به‌سرعت عملیات موردنظر را به اجرا در می‌آورد. در واقع عملکرد دقیق و بدون نقص این دکمه‌ها، باعث شده تا مسافر به سمت طبقه موردنظر خود حرکت کند.

فروش کلید شاسی آسانسور؛ شاخص طبقات

اصلی‌ترین کلید‌های آسانسور، دکمه‌های شاخص طبقات هستند که بر روی پنل احضار داخل کابین نصب خواهند شد. البته در دو نوع صفحه کلید لمسی آسانسور یا پوش باتن فشاری طراحی و تولید می‌شوند. این کلید‌ها، نشان‌دهنده طبقات مختلف یک ساختمان بوده که با عدد، حروف یا ترکیبی از هر دو نمایش داده می‌شوند. به عنوان مثال، کلید شستی آسانسور شماره 4 نمایانگر طبقه چهارم ساختمان بوده و با فشردن یا لمس‌کردن آن، کابین در هر موقعیتی که باشد، به سمت این طبقه حرکت می‌کند. اگر کلید احضار آسانسور، با حروف یا ترکیبی از اعداد و حروف طراحی شده باشد، استاندارد‌های خاصی وجود داشته که معرف کاربرد آن خواهد بود.

انواع دکمه‌های آسانسور کدام‌اند؟

به طور کلی دکمه شستی آسانسور، انواع مختلف با عملکرد‌های خاصی داشته که بر روی پنل داخل اتاقک آسانسور یا در کنار درب طبقات نصب می‌شود. در ادامه انواع پرکاربرد آن را بررسی می‌کنیم.

کلید شاسی آسانسور برای طبقات

این کلید‌ها بر روی پنل داخل کابین نصب شده و هر کدام با اعداد انگلیسی، شماره طبقات مختلف را مشخص می‌کنند. در واقع با فشردن هر دکمه، آسانسور به سمت طبقه موردنظر حرکت می‌کند. البته برخی از طبقات خاص مانند پارکینگ، رستوران، زیرزمین و... با حروف یا ترکیب اعداد و حروف مشخص می‌شوند.

دکمه آسانسور برای سطح

این نوع دکمه‌ها در داخل کابین آسانسور یا بیرون آن نصب می‌شوند. کاربرد این کلید‌ها برای مشخص‌کردن سطح آسانسور یا موقعیت آن در هر طبقه است.

کلید آسانسور برای هشدار

این دکمه برای زمانی که مسافران داخل آسانسور به دلایلی مانند قطع برق، حریق، بلایای طبیعی و... ارتباطشان با بیرون مختل شده، به کار می‌رود. در واقع هدف آن آگاه‌سازی سایر افراد از وضعیت موجود خواهد بود. از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که فشردن این کلید، آسانسور را به‌سرعت متوقف می‌کند.

دکمه درب آسانسور

از این دکمه‌ها برای باز یا بسته نگه‌داشتن درب آسانسور در مواقع نیاز، استفاده می‌شود.

کلید آسانسور برای تهویه

فضای بسته اتاقک آسانسور، پس از مدتی نیاز به تهویه مطبوع دارد. از این رو با فشار دادن کلید تهویه، هوای درون کابین مطلوب خواهد شد.

قیمت کلید شستی آسانسور چقدر است؟

یکی دیگر از محصولات دلتا پنل، کلید شاسی آسانسور بوده که با تکنولوژی روز دنیا و بهترین کیفیت، طراحی و تولید می‌شود. به طور کلی این دکمه‌ها برای پنل‌های داخل کابین و شاسی‌های طبقات به کار می‌روند. این مجموعه تلاش کرده با تنوع طراحی و استفاده از رنگ‌بندی‌های خاص، پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشد. شما می‌توانید با توجه به کاربرد موردنظرتان یکی از انواع صفحه کلید لمسی آسانسور و کلید فشاری آسانسور را انتخاب کنید. همان‌طور که در این صفحه نیز مشاهده می‌کنید، از نظر شکل ظاهری و نوع کارکرد، انواع مختلفی از دکمه‌ها وجود دارند. البته به دلیل نوسانات بازار و نرخ ارز، قیمت‌ها متغیر خواهد بود؛ از این رو برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها و مشاوره رایگان با کارشناسان فروش دلتا پنل در تماس باشید.

چگونه از دلتا پنل، کلید شاسی آسانسور بخریم؟

برای خرید دکمه شستی آسانسور، کافی است از طریق همین صفحه، محصول موردنظرتان را از بین انواع کلید‌های لمسی و معمولی انتخاب کرده و به‌صورت آنلاین سفارش آن را ثبت کنید. سپس در سریع‌ترین زمان در آدرس موردنظر خود تحویل بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش ما به شماره ۰۲۱۷۷۲۹۵۰۳۲ تماس بگیرید.